Skip to Store Area:

CarFit Serwis

Promo

Regulamin

Właścicielem domeny carsport.pl jest firma CARFIT S.C. z siedzibą na ulicy Rejtana 18 w Nowym Sączu.
Telefon do firmy +18 444 45 75.

NIP: 7342914592

REGON: 492816134

Płatności realizowane są z użyciem platnosci.pl

Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia lub e-mailem biuro@carsport.pl Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.

W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub E-mail przez naszego Handlowca. Zamówienia od Klientów którzy dokonywali już u Nas zakupów będą potwierdzane wyłącznie poczta E-mail i realizowane odwrotnie. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.30, w soboty po godz. 13.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy. Firma CARFIT s.c. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży. W przypadku większych zamówień firma CARFIT s.c. zastrzega sobie prawo do realizacji ich w osobnych partiach jednak koszt przesyłki będzie policzony tylko raz.

Po uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego. Towar dostępny na zamówienie, (klient zostaje automatycznie poinformowany) wymagana wpłata 30% wartości zamówienia, płatna na konto firmy. Zamówiony sprzęt wysyłamy pocztą lub przesyłką kurierską w ciągu maksymalnie dwu dni roboczych od daty zamówienia najczęściej na drugi dzień, chyba że przy produkcie na stronach sklepu podany był inny termin dostawy. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Razem z przesyłką dostarczane są: gwarancja, dostępna dokumentacja oraz dokument zakupu - faktura VAT.

W przypadku wad ukrytych produktów oferowany przez nas, wymieniamy towar na nie posiadający wad.

Należność za zamówiony sprzęt pobierana jest przez kuriera lub wpłacana na poczcie w chwili dostarczenia przesyłki. Istnieje możliwość przedpłaty. Zamówienie jest realizowane po wpłynięciu kwoty na nasze konto. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski. Każdy produkt zakupiony przez KONSUMENTA w naszym sklepie na zasadach sprzedaży wysyłkowej można zwrócić w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Zwrot przyjmiemy tylko wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użycia, nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. Dotyczy to również oryginalnego opakowania. Zwracany produkt musi być kompletny. Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować i odesłać na adres naszej firmy na swój koszt. Wszelkie części elektyczne oraz elektroniczne nie podlegają zwrotowi. Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy! Podstawa prawna: art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. (Dz. U. z dnia 31. marca 2000r. z uwzględnieniem rozumienia konsumentów wg art. 22 k.c.) Gwarantujemy zwrot wartości produktu.

Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych od dnia uznania roszczenia. Jednoczenie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Osobą odpowiedzialną oraz płatnikiem za dostarczenie zwrotu w stanie nienaruszonym do naszej firmy jest Klient. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz Handlowiec niezwłocznie skontaktuje się z Państwem. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną carsport@carsport.pl.

Informacje o towarach stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c. Klient przesyłając do sklepu zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów. Każda płatność zrealizowana przez klienta do momentu wysłania przez sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przedpłatę na poczet realizacji zamówienia. W wyniku złożonego przez klienta zamówienia, sklep przesyła do klienta specyfikację dokonanego przez klienta zamówienia na podany przez niego adres e- mail. Specyfikacja, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, nie stanowi potwierdzenia przyjęcia Zamówienia do realizacji. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, zostanie wysłane na wskazany przez zamawiającego adres e-mail jako kolejna wiadomość, stanowiąc oświadczenie o przyjęciu oferty, o której mowa powyżej niezwłocznie po zweryfikowaniu przez sklep dostępności towarów w magazynie.

Web Design
Ta strona używa ciasteczek. Jeśli kontynuujesz, to zgadzasz się z naszą polityką ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
x
LiveZilla Live Chat Software